{targi Bakalie – Gdańsk}

Posted by Myszkowiec

{targi Bakalie – Gdańsk}

W ubiegłą sobotę odbyła się siedemnasta edycja Bakalii. Są to targi mody, designu i młodej sztuki. A to wszystko w Starym Maneżu na terenie Garnizonu Kultury w Gdańsku. Jak dobrze wiecie, tym razem i my tam byliśmy! Pod jednym dachem zebrało się około 70 wystawców. Słowem: było w czym wybierać i można było zaszaleć.

Poniżej krótka relacja, ponieważ obiecałam Wam zdjęcia naszego stoiska. Niestety nie są to najlepsze ujęcia. Zdecydowanie zabrakło czasu na bieganie z aparatem. Na targach odwiedziły nas przesympatyczne osoby, które od lat śledzą i dopingują naszym poczynaniom. Dziękujemy za tyle dobroci, serdeczności i otwartości. Bez Waszego odbioru i poparcia nie moglibyśmy realizować swoich pasji. Takie spotkania dają nam siłę i wiarę, że warto… a ludzie są sobie bliscy. Do dziś widzę te wszystkie uśmiechy… I nawet teraz uśmiecham się… i czule wspominam. Dziękujemy raz jeszcze!

PS Więcej bardzo fajnych zdjęć znajdziecie tu. Asieja, dziękuję!

z2 z3 z4 z5z6

z1

bak

10 komentarzy

 • …łał, doczekałam się. Nawet na fotach, z których nie jesteś zadowolona, stoisko prezentuje się świetnie. Wasz klimat wyczuwalny. Przecież to nie jest album, w którym wszystko musi być perfekcyjnie. Żałuję, że mnie tam nie było, aby Was uściskać. Na szczęście mam Myszkowca póki co :-). Logo fabryki Zorkiego wspaniałe, zwłaszcza ta żarówka-Ghost Casper, takie moje skojarzenie.
  Dobrej nocy, przyjaznych duszków w snach :-)).

  • Myszkowiec

   Wiesz… nie chodzi o jakość zdjęć, ale o szersze kadry, większe odejście. No i inne stoiska, widok ogólny.
   Niestety na takie zdjęcia nie było szans, bo czas zleciał zbyt szybko.
   Pozdrawiamy ciepło! My nadal na kartonach i skrzynkach ;-)

 • Widać, że piękne i ciekawie było na targach, jak widać na zdjęciach Twoich i Asieji. Mogę tylko żałować, że nie mogłam tam być:-(. Cudownie, że m.in. rękodzieło wraca do łask. Naturalne kosmetyki – tylko pogratulować. No cóż, nie można być wszędzie…Pozdrawiam ciepło!:-):-):-) Wasze stoisko prezentowało się rewelacyjnie!:-)

  • Myszkowiec

   Dzięki Basiu za ciepłe słowa.
   Targi Bakalie są bardzo interesujące i naprawdę panuje tam cudowna atmosfera.
   Może kiedyś zawitasz do Gdańska. Marzenia do spełnienia!
   Pozdrawiam ciepło, buźka :*

 • Och, przecudownosci! Kibicowalam wam z daleka!

  • Myszkowiec

   DZIĘKI WIELKIE!
   :-)))

 • ale mam tyły na tym urlopie ajajaj…… wiedziałam , że stoisko będzie świetne !!!

  • Myszkowiec

   Och, a ja czekam na swój urlop.
   Pierwszy raz jedziemy na urlop w trakcie prawdziwych wakacji i lata. U nas zawsze wyjazdy, to najszybciej druga połowa września ;-)

 • Chciałabym zobaczyć Wasze stoisko w stolicy, no i Was przede wszystkim :-) Pięknie urządziliście swój kramik, mam nadzieję, że dużo osób go zwiedziło i zapamiętało, a jeszcze więcej się zaopatrzyło w Wasze skarby :-)

  • Myszkowiec

   Wszystko jest możliwe. Wcześniej lub później dotrzemy do Warszawy.
   Macie tam najwyższe koszty wynajmu (wiadomo – stolica), ale pewnie się opłaca ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

/>