{Silesia Bazaar}

Posted by Myszkowiec

{Silesia Bazaar}

Najwyższa pora na podsumowanie targów mody i dizajnu – Silesia Bazaar, które odbyły się 18 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach.

Zacznę od minusów, ale szybko przejdę do plusów (uśmiech). Nie da się ukryć, że były to nasze najsłabsze targi i towaru mało ubyło, ale bez dwóch zdań był to dzień obfitujący w inne dobra i przyjemności. Z całego serca dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie, wszystkie uśmiechy, odwiedziny, niespodzianki i prezenty. Karmiliście nas, poiliście i jeszcze obdarzaliście prezentami. Tu muszę nadmienić, że wizyta Martyny i Wojtka długo zostanie w naszej pamięci. Zaś ich pomysły i wielkie serce wywarły na nas ogromne wrażenie. Cóż mam powiedzieć? Nadal trwamy w zachwycie i posyłamy raz jeszcze wielkie dzięki. Dziękujemy… wszystkim razem i każdemu z osobna! Zawsze będę powtarzać, że ludzie ze Śląska mają wielkie serca.
Jeszcze słówko odnośnie organizacji. Uważam, że organizatorzy imprezy nie zadbali o dobrą reklamę. Nie było plakatów na mieście ani większego rozgłosu (media społecznościowe to za mało). Może dlatego po godzinie 16:00 odwiedzających było bardzo mało i ruch zastygł. Ponadto były problemy z dojazdem na parking i brak prostej informacji dla dostawców odnośnie przyzwoitego i szybkiego rozładunku. My kilka razy objeżdżaliśmy budynek MCK zanim trafiliśmy pod właściwe wejście. I tak uciekła nam godzina, którą już później ciężko było nadrobić. A przecież stoisko trzeba na czas rozłożyć… i jeszcze posprzątać, chociażby wywieść kartony, skrzynki, które zostały po rozładunku. Naprawdę – zupełnie niepotrzebne nerwy i przeszkody. Do tego jeszcze raptem trzy (!) wózki dostawcze, za które trzeba było zostawić dowód osobisty i czekać w kolejce.
Ponowna edycja w grudniu. Czy wrócimy? Hm… dobre pytanie. Koszty są spore, bo przecież opłata za udział w targach, dojazd (750km w jedną stronę), więc trzeba się mocno zastanowić. Chyba, że nasi Drodzy Czytelnicy pomogą nam w niezależnej reklamie i razem połączymy siły. Lubię Śląsk, podoba mi się budynek MCK, więc chciałoby się jeszcze tu wrócić. Pomyślimy, zobaczymy…
Tymczasem zapraszam Was na fotorelację okiem Agaty. I jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny! Ten dzień należał do bardzo przyjemnych i całe ukłony należą się Wam moi Drodzy. silesiabazaar-xx

z2z3z6z5bazaar

6 komentarzy

 • Cóż mogę napisać …. Ja również dziękuję za spotkanie, prezent, rozmowę, Wasz czas i poświęcenie, dziękuję za Waszą pasję, naturalność i bijące od Was ciepło. To niesamowite jak teoretycznie „obcy” ludzie mogą być dla nas kimś bliskim. To cudowne uczucie. Jesteście wielcy !

  • Myszkowiec

   Och, Agatka – masz dla nas zawsze tyle dobrych słów.
   Dziękujemy i liczymy, że wkrótce znów się spotkamy :-)
   WIELKIE DZIĘKI za wszystko!

 • Kochani będę Was polecać i polecać i trzymać kciuki za kolejne ale bardzo udane targi :-)))

  • Myszkowiec

   dzięki śliczne :-)))

 • Fajnie, że trafiliście na dobre duszyczki i ten czas nie był tak całkiem zmarnowany. Myślę, że termin grudniowy będzie zdecydowanie lepszy :)
  Widzę na zdjęciach, że mieliście w swojej ofercie również pocztówki, czy można je gdzieś kupić w necie?? A może będziecie mieli pocztówki w wersji świątecznej :) ??
  Pozdrawiam ciepło
  Karolina

  • Myszkowiec

   Tak. Pocztówki będą na Myszkowcu. Mam nadzieję, że za tydzień.
   O świątecznych muszę pomyśleć ;-)
   Pozdrawiam ciepło :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

/>