{pomożecie?}

Posted by Myszkowiec

{pomożecie?}

Za dwa tygodnie minie rok odkąd pracujemy nad albumem „Lo Vintage Detail”. Wiadomo, że na finiszu jest najwięcej pracy, głównie przy całościowym składzie. Czas pędzi, dni uciekają…i został miesiąc (z małym haczykiem) na zamknięcie plików. Robimy wszystko, aby album drukować w drugim tygodniu listopada. Tylko wtedy są szanse, że tuż przed Mikołajem ruszymy z wysyłką.

A teraz przejdę do konkretów i prośby.
Szukam osoby, która zawodowo zajmuje się wykonywaniem tłumaczeń z języka polski na angielski. W najnowszym albumie znajdą się krótkie teksty, które będą poprzedzać rozdziały. Chciałabym to zlecić osobie, która ma spore doświadczenie w tłumaczeniu przeróżnych tekstów. Mój język jest prosty i lekki, nieraz o żartobliwym charakterze, czasem używam słów lekko przestarzałych. Nie chciałabym, aby tłumaczenie wyszło zbyt sucho i poważnie. Bo przecież nie chodzi tylko o dobrze przetłumaczone słowo, ale o całe brzmienie tekstu. Wiadomo, to musi się dobrze czytać.
Proszę Was podajcie sprawę dalej. Liczę, że znajdzie się ktoś chętny do współpracy. Więcej pytań kierujcie na maila: zoe@decostyl.pl
Z góry wielkie dzięki!z2z1

12 komentarzy

 • A może moja szwagierka???

  • Myszkowiec

   Pogadamy :-)

 • Niezmiernie mi przykro, że w tej sprawie nie mogę pomóc, ale będę trzymać kciuki żeby się ktoś jak najszybciej znalazł. No i przeogromnie się cieszę, że będzie nowy album:-). Jak zwykle będzie pięknie. Zresztą jak zawsze:-). Będę czekać. Moc uścisków i trzymam kciuki bardzo mocno:-).

  • Myszkowiec

   Pomagasz ciągle. Bardzo!
   Wsparciem, byciem, słowem…
   Wiesz…dziś fotografowałam Twoje mini książeczki. Już poszły do albumu :-)
   Po raz kolejny – dziękuję!

 • MIMI, cała przyjemność po mojej stronie:-). Cieszę się,że sprawiły Tobie radość. Jak przeczytałam, że zdjęcia książeczek poszły do……albumu to aż mi się ciepło zrobiło na sercu…. . Nigdy bym wcześniej nie pomyślała, że coś tak miłego i niezwykłego mi się przydarzy…. Bardzo się cieszę i bardzo, bardzo dziękuję. Uściski:).

  • Myszkowiec

   Książeczki są przecudownej urody. Nie wspomnę już o treści, zawartości.
   Uwielbiam je i bardzo często czytam, przeglądam, dotykam. Jedną zabiorę nawet na urlop ;-)
   Uścisków moc!

 • … a ja wczoraj kolejny raz delektowałam się albumem Be Coffee.. z ludźmi z Berlina byli zachwyceni Waszym spojrzeniem…
  O tłumaczenie zapytam koleżanki
  Ściskam najmocniej:)*

  • Myszkowiec

   Miło mi. Bardzo :-)
   Na tłumaczenia już mam kontakt, ale dziękuję za chęć działania i pomocy.
   Moc buziaków :*
   Posyłam słońce bo u nas istne lato!

 • Czekam z wielką niecierpliwością na ten album, czuję że to będzie prawdziwa perełka.Życzę powodzenia i pełnego sukcesu.Odbiór na pewno będzie pokaźny, to się wie :-) Ja się już zapisuję na listę oczekujących!Pozdrawiam ciepluteńko :-)

  • Myszkowiec

   No będzie to zapewne coś innego. I będzie co oglądać… Nawet więcej niż w ostatnim albumie.
   Cały czas robię stylizacje i układam kompozycje. Dzieje się!

 • Ja się cieszę MIMI, że u Ciebie „maluchy” przeżywają drugą młodość;-). Wiem, że poszły w dobre ręce. Tym bardziej się cieszę. U mnie wystały się na półce oooo… i jeszcze więcej. Ale podobnie jak Ty zaglądałam do nich, brałam w ręce, kartkowałam, czytałam jakieś fragmenciki i i odstawiałam z powrotem na półkę. Ciesz się nimi do woli. Uściski serdeczne:-).

  • Myszkowiec

   Podobno rzeczy lubią zmieniać domy.
   Wtedy żyją jakby dłużej.
   Moc uścisów :***

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

/>