{papier, tektura, koperta…}

Posted by Myszkowiec

{papier, tektura, koperta…}

Wielka wysyłka trwa! Jeszcze jutro i już będzie ciut spokojniej. Pierwszy tydzień to czas wzmożonej pracy. Ale ja to lubię, bo każda zaadresowana przesyłka cieszy nas ogromnie. Tym bardziej, że wszystko robimy sami. Dziękuję Wam za pierwsze bardzo serdeczne komentarze i ciepły odbiór. Do jutra!z2z3z4

10 komentarzy

 • …mini fotka i jedno zdanie :-) dziękuję :-) spokojnego wieczoru, dobrej nocki i kolejnego tygodnia pakowania „9”, to cieszy!!!

  • Myszkowiec

   :-)
   Dziękuję!

 • Zamówione i uzbrajam się w cierpliwość a wiem, że będzie ciężko i, że i tak pójdę już jutro sprawdzić skrzynkę hahaha:)
  Chciałam również zapytać czy brak postów na fb to zabieg celowy, czy mi coś nie funkuje:(??
  Ponieważ dziś weszłam tu na blog i ze zdziwieniem stwierdziłam, że przegapiłam masę wpisów:( ale nie ma tego złego, ponieważ dziś wieczorem wszystkie nadrobię;)

  • Myszkowiec

   Tak. Celowy. Myszkowiec na fb – odpadł… Za dużo tam polityki i wiadomości, które zabierały mi cenny czas. Ponadto już nie chcę by portal fb był właścicielem moich zdjęć.
   Wolę być tu i na Instagramie. To bardziej moje miejsca w sieci.
   Życzę miłego nadrabiania krótkich wiadomości :-)

 • Jestem już na 126str, tak łykam 9tkę :-) Umilonego czasu przy pakowaniu życzę!Dziękuję za przesyłkę w tak krótkim czasie.Cenię Waszą pracę!Posyłam serdeczności :-)

  • Myszkowiec

   To ja bardzo, bardzo dziękuję!
   Buźka :*

 • Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką brulionu nr 9. Nieśpiesznie zaparzyłam kawę, usiadłam na kwiecistym balkonie i zanurzyłam się w lekturze. Pięknie dziękuję za dedykację :) Coś magicznego jest w tych literkach, zdjęciach, w zapachu druku…jakieś nieziemskie przyciąganie. Każdy numer niesie za sobą inne przesłanie, inną energię….i bardzo Wam za nią dziękuję :):):):*:*:*

  • Myszkowiec

   A ja dziękuję Ci za to, że widzisz i czujesz podobnie.
   To nieziemskie przyciąganie nie dałoby rady, gdybyś nie miała otwartego serca ♥
   Moc uścisków :***

 • Mimi, 9 dotarła do mnie w środę – po wielkich zawirowaniach (odwiedziłam pocztę, filię i musiałam „łapać” kuriera), ale udało się! :)
  Jestem szczęśliwą posiadaczką kolejnego arcydzieła! Dziękuję za cudowną dedykację – zawsze mnie wzrusza! Wasze serce widać w papierze, tekturce i kopercie :)
  Czytanie zostawiam sobie na weekend, to będzie wspaniały czas z piękną lekturą :)
  Dziękuję za wszystko :***

  • Myszkowiec

   Zatem dobrze, że przesyłka już po Twojej stronie :-)
   I dziękuję za to, że doceniasz nawet nasze koperty, tekturki i papierki.
   Życzę cudnego i niespoesznego weekendu!
   Duża buźka :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

/>